A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище"

Новини

Дата: від до Скинути

День української державності!

З нагоди Дня Української Державності в бібліотеці ДНЗ «Канівське ВПУ» було створено книжкову виставку. Цього року Україна вперше відзначає це свято, яке символічно прив’язане до Дня хрещення Русі-України.

11:56 28.07.2022

Випускний 2022 року

Сьогодні день веселий і сумний водночас. Адже ми прощаємося з нашими випускниками!

12:18 30.06.2022

Вікторина "В моєму серці Україна"

До Дня Конституції України бібліотекар Вікторія Радченко провела вікторину для здобувачів освіти І курсу "В моєму серці Україна".

12:07 29.06.2022

Започатковано акцію "Одноденний заробіток - армії"!

Про єдність українського народу знає увесь світ! Ми згуртувалися у величезну родину і стали міцним тилом для захисників України, який забезпечує безліч потреб нашої армії! Наш заклад також неодноразово брав участь у волонтерських акціях. Ми готували консерви для ЗСУ, плели маскувальні сітки, передавали посилки зі смаколиками, виробляли засоби захисту для місцевої самооборони, передавали кошти до волонтерського центру тощо. Та на цьому ми не зупиняємося! За ініціативи адміністрації та профспілкового комітету училища, в червні було започатковано акцію "Одноденний заробіток - армії"! В ході якої, на сьогоднішній день, було зібрано  29280 грн. Ці кошти, рішенням загальних зборів колективу, спрямовуються на допомогу нашим працівникам, які перебувають у зоні бойових дій, а також працівникам для допомоги їх рідним, які служать у лавах ЗСУ.  Ми хочемо, щоб кожен воїн, захищаючи наше мирне життя, відчував турботу та підтримку свого колективу. Дякуємо вам, наші дорогі! Дякуємо і чекаємо додому! З Перемогою!

14:51 17.06.2022

Атестаційна експертиза професії "Слюсар з ремонту контрольно-вимірювальних приладів та автоматики"

8-9 червня на базі ДНЗ "Канівське ВПУ" пройшла атестаційна експертиза професії "Слюсар з ремонту контрольно-вимірювальних приладів та автоматики", за результатами якої учні групи 11с успішно підтвердили рівень отриманих знань.

13:26 10.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень