A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище"

Агоритми дій при НС

Алгоритм евакуації

учасників освітнього процесу ДНЗ «Канівське ВПУ»

при сигналі « Повітряна тривога »

1.   Сигналом до евакуації є три довгі дзвінки училищного дзвінка ( в разі знеструмлення будівлі - тривале оповіщення ручного дзвоника).

2. Якщо сигнал про евакуацію пролунав під час уроку, евакуацію здійснюють викладачі предметники згідно плану евакуації з навчальних кабінетів, майстерень.

3. Викладач  нагадує учням  про правила евакуації (не говори, не  біжи, не штовхайся, не  повертайся), зачиняє вікна, вимикає електроприлади, перевіряє чи вільний маршрут евакуації, дає вказівку направляючому (старості групи  чи заступнику старости) залишати приміщення, бере журнал зі списком присутніх, зачиняє кабінет,  замикає колону.

4. Евакуація з  кабінетів  навчального корпусу здійснюється сходами по лівій стороні  (кабінети: № 19, комп’ютерний клас, №21, №13, №14, №15, №8, №2 №4, №5), та по правій стороні (кабінети:  №18, №17, №16, №12, №11, №10, №7, №6, бібліотека, №1)  в підвал.

5. Евакуація з  майстерень за сигналом «Повітряна тривога » здійснюється за вказівниками по коридорах училища  в підвал під навчальним корпусом.

6.  Евакуація з  кабінетів  навчального корпусу (с.Степанці)  здійснюється сходами   евакуаційного виходу через подвір´я у підвал гуртожитку.

7. Якщо сигнал про евакуацію пролунав під час перерви, евакуацію здійснюють чергові викладачі згідно плану евакуації з коридорів,  спортивних майданчиків та їдальні.

8. Учні евакуюються, забравши свої речі та речі відсутніх, рухаючись колоною по одному з дистанцією витягнутої руки.

9. Учні, які під час перерви  перебувають на території училища чи неподалік, по сигналу «Повітряна тривога» заходять в укриття знадвору, не повертаючись в класи та майстерні

10.   Якщо сигнал про евакуацію пролунав  в гуртожитку, евакуацію здійснюють чергові, коменданти та вихователі згідно плану евакуації з кімнат та коридорів в укриття.

11.  По прибутті в укриття викладач (вихователь, черговий) перевіряє  евакуйованих  по списку.

Алгоритм евакуації

учасників освітнього процесу ДНЗ «Канівське ВПУ»

при пожежі

  1. Сигналом до евакуації є два довгі дзвінки училищного дзвінка ( в разі знеструмлення будівлі - тривале оповіщення ручного дзвоника)  з  повідомленням через гучномовець про загоряння чи задимлення певної частини приміщення  та вказується напрям евакуації.

  2. Якщо сигнал про евакуацію пролунав під час уроку, евакуацію здійснюють викладачі предметники згідно плану евакуації з навчальних кабінетів, майстерень.

3. Викладач  нагадує учням  про правила евакуації (не говори, не  біжи, не штовхайся, не  повертайся, закрий одягом дихальні шляхи), зачиняє вікна, вимикає електроприлади, перевіряє чи вільний маршрут евакуації, дає вказівку направляючому (старості групи  чи заступнику старости) залишати приміщення, бере журнал зі списком присутніх, зачиняє кабінет, замикає колону.

4.  Евакуація з  кабінетів  навчального корпусу здійснюється оголошеним маршрутом через евакуаційні виходи  на стадіон училища.

5. Учні евакуюються, забравши свої речі та речі відсутніх учнів, рухаючись колоною по одному з дистанцією витягнутої руки.

6. Якщо сигнал про евакуацію пролунав під час перерви, евакуацію здійснюють чергові викладачі згідно плану евакуації з коридорів,  спортивних майданчиків та їдальні.

7. Біля евакуаційних виходів стає працівник не задіяний в евакуації та гасінні пожежі для попередження зворотного проникнення в приміщення.

8. Учні, які під час перерви  перебувають на території училища чи неподалік, по сигналу гучномовця «Пожежа»  збираються на стадіоні училища на безпечній відстані від будівлі, не повертаючись в класи та майстерні.

9.  Якщо сигнал про евакуацію пролунав  в гуртожитку, евакуацію здійснюють чергові, коменданти та вихователі згідно плану евакуації з кімнат та коридорів у внутрішній двір гуртожитку.

10.   По прибутті в безпечне місце  викладач  (вихователь, черговий) перевіряє  евакуйованих  по списку.

https://rada.info/upload/users_files/05538033/bc8bd9104463e46f61ddde246d887fe1.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень