A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище"

Виховна робота

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

В ДНЗ «КАНІВСЬКЕ ВПУ»

 

1. Загальні правила поведінки учнів

1.1. Учень приходить до училища за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у заклад освіти дотримується правил ввічливості, прямує до місця проведення уроку.

1.2. Не дозволяється перебувати у класних приміщеннях у верхньому одязі.

1.3. Забороняється приносити до закладу освіти та на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.4. Не дозволяється без дозволу педагогів йти із закладу освіти в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.5. Учень училища приносить необхідне навчальне приладдя, книги, зошити. Приходить до закладу освіти з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

1.6. Учень закладу освіти проявляє повагу до старших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

1.7. Поза навчальним закладом учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямомувати репутацію училища.

1.8. Учні бережуть майно училища, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

1.9. Учні дотримуються правил техніки безпеки та безпеки життєдіяльності як під час уроків так і під час перерв.

1.10. За пошкоджене майно училища батьки учня зобов’язані відшкодувати збитки.

2. Поведінка на заняттях

2.1. Протягом уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються уроку, справами. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.

2.2. Якщо під час занять учню необхідно вийти з навчальної аудиторії (лабораторії, майстерні), то він повинен попросити дозвіл у викладача (майстра в/н).

2.3. Учень має бути ввічливим у спілкуванні з викладачами, працівниками училища, батьками інших учнів, а також з учнями, зміцнювати своє здоров’я, дбати про фізичний розвиток.

    1. Під час уроку не можна вживати їжу, напої, жувати жуйку.
    2. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ користуватися мобільним телефоном під час уроків.

 

3. Поведінка до початку уроку, на перервах і після закінчення занять

3.1. До початку уроку учень повинен:

прибути до кабінету до першого дзвінка, увійти до навчальної аудиторії (лабораторії, майстерні в/н) тільки в присутності викладача (майстра в/н) і підготуватися до уроку.

3.2.Під час перерви учні зобов’язані:

навести чистоту та порядок на своєму робочому місці; вийти з аудиторії; рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони; реагувати на зауваження працівників училища, чергових викладачів, адміністрації; допомагати підготувати навчальну аудиторію на прохання викладача до наступного уроку; у разі спізнення на урок постукати в двері аудиторії, зайти, привітатися з викладачем, вибачитися за спізнення і попросити сісти на місце.

В училищній їдальні учні повинні виконувати вимоги працівників їдальні, медичного працівника, чергового майстра, адміністрації.

Забороняється перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі; бешкетувати та виносити їжу і напої за межі їдальні.

3.3. Під час перерви учням забороняється:

бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для занять спортом; штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми; вживати непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, шуміти, заважати відпочивати іншим; палити в будівлі і на території училища.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень