A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище"

Учням

                Положення

про переведення учнів з навчання за рахунок коштів

фізичних, юридичних осіб (контрактна форма навчання) на навчання за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів

 

1. Загальні положення

1.1 Дане Положення визначає порядок переведення учнів, які навчаються в Державному навчальному закладі «Канівське вище професійне училище» за рахунок коштів фізичних або юридичних на навчання за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів.

1.2. Положення розроблене на підставі: Закону України «Про освіту», Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів.

1.3. Переведення учнів Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище» з форми навчання за кошти фізичних, юридичних осіб (далі – контрактна форма навчання) на навчання за кошти державного чи місцевого бюджетів (далі – бюджетна форма навчання) здійснюється на конкурсній основі наказом директора училища на підставі рішення педагогічної ради. 

1.4. Заповнення вакантних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів, у разі виникнення, є обов’язковим.  

1.5. Переведення учнів із контрактної форми навчання на бюджетну здійснюється, як правило, після закінчення ними першого курсу.

1.6. Переведення учнів училища із контрактної форми навчання на бюджетну, що навчаються на першому курсі,  не дозволяється.

2. Організаційні питання

2.1. Переведення учнів училища, що навчаються за договором (контрактом) на бюджетну форму навчання можливе:

– за наявності вільних бюджетних місць;

– для учнів другого та інших курсів – по рейтингу успішності за останні 2 семестри;

–  за умови повної оплати за раніше надані освітні послуги в межах одного напряму навчання.

2.2. Учні, які використали своє право на отримання безкоштовної первинної професійної підготовки та навчаються на контрактній формі навчання, не можуть бути переведені на бюджетну форму навчання.

2.3. Переведення учнів на навчання на вакантні місця державного чи регіонального замовлення здійснюється гласно, на конкурсній основі.

В першу чергу розглядається рейтинг успішності учнів. Вразі, якщо успішність учнів є однаковою, то врахувується їх соціальний статус.

За інших однакових умов до уваги береться участь учня у науковій роботі, у громадському житті училища, притому на першочергове переведення на навчання за кошти державного чи місцевого бюджетів претендують учні, право яких на навчання за державним чи регіональним замовленням визначено відповідними  Законами України, Указами Президента України та урядовими рішеннями. Переведення учнів, які під час навчання в училищі набули таке право, може здійснюватися на позаконкурсній основі.

2.4. Учень, який претендує на переведення з контрактної форми навчання на бюджетну, не пізніше, ніж за два тижні до засідання педагогічної ради, на якій буде розглядатися відповідне питання подає конкурсній комісії  такі документи:

– заяву на ім’я директора (заява засвідчується підписом заступником директора з НВрР);

– характеристику з рекомендацією/не рекомендацією про переведення, підписану класним керівником навчальної групи, у якій навчається учень (у характеристиці має бути вказаний рейтинг учня);

– документи про пільги, якими учень користується згідно з чинним законодавством (якщо такі є);

– копії підтверджуючих документів для учнів, які стали сиротами після вступу до училища.

2.5. Рішення про переведення приймається педагогічною радою училища на підставі рекомендації конкурсної комісії у складі: заступника директора з навчально-виробничої роботи, заступника директора з виховної роботи, голови незалежної профспілкової організації училища, методиста, секретаря педагогічної ради, голови учнівської ради.

2.6. Засідання конкурсної комісії відбувається не пізніше, ніж за тиждень до засідання педагогічної ради, на якій буде розглядатися питання щодо переведення з контрактної форми навчання на бюджетну форму навчання.

2.7. Комісія приймає рішення про рекомендацію щодо переведення з контрактної форми навчання на навчання за кошти державного чи місцевого бюджетів, яке затверджується протоколом. Витяг із протоколу засідання конкурсної комісії затверджується директором училища.

2.8. Педагогічна рада училища приймає рішення щодо переведення учня з контрактної форми навчання на навчання за кошти державного чи місцевого бюджетів.

2.9. Рішення педагогічної ради вводиться в дію наказом директора училища.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень