Педагогічні працівники
КАДРОВИЙ СКЛАД ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«КАНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»
№ з/п |
ПІП |
Педаго гіч ний стаж |
Посада викладача. Для майстра - назва професії навчальної групи |
Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання |
|
Волощенко Олена Володимирівна |
28 |
Директор, викладач громадянської освіти, загальнопрофесійних предметів |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Твереза Світлана Іванівна |
19 |
Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач зарубіжної та української літератури |
Спеціаліст першої категорії |
|
Щербак Вікторія Віталіївна |
21 |
Заступник директора з виховної роботи, викладач географії, загальнопрофесійних предметів |
Спеціаліст першої категорії |
|
Щербина Тетяна Володимирівна |
25 |
Старший майстер, викладач історії |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Рудяченко Катерина Петрівна |
33 |
Методист, викладач математики |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Гончарук Олена Іванівна |
1 |
Методист |
|
|
Гузь Наталія Володимирівна |
44 |
Педагог соціальний, викладач зарубіжної літератури, основ медичних знань |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Завгородня Альона Сергіївна |
До 1 року |
Практичний психолог |
|
|
Волощенко Ігор Петрович |
28 |
Викладач іноземної мови, загальнопрофесійних предметів |
Спеціаліст вищої категорії |
|
Котенко Марина Миколаївна |
30 |
Викладач спецпредметів інфраструктурного напрямку, математики, інформатики |
Спеціаліст першої категорії |
|
Луцик Наталія Григорівна |
17 |
Викладач фізичної культури
|
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Ляшецький Валентин Володимирович |
51 |
Викладач спецпредметів електротехнічного напрямку |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Порожня Оксана Павлівна |
26 |
Викладач фізики, математики |
Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист |
|
Ткаченко Олександр Анатолійович |
25 |
Викладач спецпредметів сільськогосподарського напрямку |
Спеціаліст першої категорії |
|
Фрунт Катерина Володимирівна |
6 |
Викладач української мови і літератури |
Спеціаліст другої категорії |
|
Федорова Олена Леонідівна |
24 |
Викладач спецпредметів харчового напрямку |
Спеціаліст першої категорії |
|
Цибулько Олена |
25 |
Викладач фізики, математики, технологій |
Спеціаліст першої категорії |
|
Чупилка Анатолій Васильович |
32 |
Викладач хімії та біології |
Спеціаліст першої категорії |
|
Антипенко Андрій Леонідович |
3 |
Майстер виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання» |
|
|
Бровко Сергій Васильович |
26 |
Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», викладач історії |
Спеціаліст першої категорії |
|
Бузницька Ірина Йосипівна |
30 |
Майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Офіціант. Бармен», викладач спецпредметів харчового напрямку |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Гадар Микола Іванович |
14 |
Майстер виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин» |
|
|
Генсерук Марія Анатоліївна |
17 |
Майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», викладач спецпредметів харчового та енергетичного напрямків |
Майстер в/н ІІ категорії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Грущанський Сергій Анатолійович |
4 |
Майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», викладач спецпредметів |
|
|
Заболотний Валерій Миколайович |
10 |
Майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю» |
|
|
Качкалда Оксана Сергіївна |
1 |
Майстер виробничого навчання та викладач спецпредметів з професії «Кухар»
|
|
|
Мельник Руслан Ярославович
|
25 |
Майстер виробничого навчання з професії «Декоратор вітрин», викладач спецпредметів мистецького напрямку
|
Майстер в/н І категорії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Мозговий Олександр Васильович |
20 |
Майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автомобіля категорії «С»» |
|
|
Москаленко Оксана Василівна |
26 |
Майстер виробничого навчання з професії «Виробник художніх виробів з кераміки», викладач спецпредметів мистецького напрямку
|
Майстер в/н І категорії, спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
|
Нехорошев Андрій Володимирович
|
27 |
Майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням», викладач спецпредметів машинобудівного напрямку |
Майстер в/н І категорії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист |
|
Нехорошева Ольга Іванівна (сумісник) |
6 |
Майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням» |
|
|
Ткаченко Алла Іванівна |
2 |
Майстер виробничого навчання з професії «Кухар» |
|
|
Козуб Віталія Василівна |
4 |
Вихователь |
|
|
Самко Володимир Петрович |
13 |
Вихователь |
|
|
Чечель Олена Сергіївна |
6 |
Керівник гуртка |
|
|
Радченко Вікторія Миколаївна |
9 |
Бібліотекар |
Бібліотекар другої кваліфікаційної категорії |
Кадрове забезпечення за професією "Електрозварник ручного зварювання"
Кадрове забезпечення за професією "Кухар-кондитер"
Кадрове забезпечення за професією "Тракторист-машиніст с/г виробництва"