A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище"

Тиждень природничих наук

Дата: 22.09.2023 13:58
Кількість переглядів: 77

З 18 по 24 вересня в ДНЗ "Канівське ВПУ" пройшов Тиждень природничих наук. 
Розпочався він із цікавих змагань з математики та фізики, які відбулися у групах 1к та 1з, які провела викладач Оксана Порожня. Учні змагались у різних  категоріях, розшифровували фізичні та математичні терміни, стверджували чи спростовували твердження, відповідали на запитання, відгадували прихований предмет та швидко рахували. 
Продовжив Тиждень кінолекторій "Вплив полімерних матеріалів на здоров'я людини і довкілля", який не залишив байдужими учнів групи 2 д. Вчитель хімії та біології Анатолій Чупилка  розповів дітям про переваги та недоліки використання полімерів в техніці та побуті.
А учні групи 2с  Сагайдак Дмитро та Мотриченко Денис на чолі з викладачем Валентином Ляшецьким презентували виготовлений власноруч лабораторно - демонстраційний прилад  " Генератор термоелектричний", який дає можливість не лише отримати світло, а й зарядити гаджети. Керівник проєкту розповів, які новітні технології були  використані при виготовленні приладу, міжпредметний зв'язок цих технологій з багатьма розділами фізики та особливості використання приладу.
Завершився тиждень віртуальною подорожжю найцікавішими країнами світу. Викладач географії Вікторія Щербак з групою 1в "відвідали" Японію та Бразилію, Норвегію, ОАЕ та Ватикан. Учні були в захваті.
Тож тиждень природничих наук пройшов вдало і діти мали змогу ще раз  переконатися, що фізика, математика, біологія, хімія та географія - цікаві та корисні науки !


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень