випадкове фото

перейти до альбому

«Мужність, доблесть і відвага – риси українського козака»

На тлі сучасних та історичних подій, що сталися в Україні, особливу увагу суспільство приділяє патріотичному вихованню молоді. Йому присвячуються і громадські заходи, і художні та документальні фільми, і конкурси, і змагання. Та чи не найважливішим стало об'єднання двох свят – Покрови Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою українського козацтва, та Дня захисника Вітчизни, присвяченого сучасним воїнам-героям, які боронять Україну на сході.

Напередодні свята, класним керівником Марією Генсерук була проведена урочиста лінійка «Мужність, доблесть і відвага – риси українського козака», яка була покликана нагадати учням, про історію козацтва, відслідити паралелі подій минулих років та сьогодення і ще раз нагадати про подвиги сучасних захисників країни.  

На захід були запрошені учасники АТО – Євгеній Авраменко та Микола Порожній, які поділилися своїми спогадами про часи, проведені на сході, продемонстрували фото та відео матеріали цих подій. На учнів ці розповіді справили глибоке враження.

Загалом, лінійка пройшла в щирій, урочистій атмосфері. Лунали слова вдячності, сяяли очі дітей, які щиро люблять свою Батьківщину!

Дякуємо вам, дорогі наші воїни!  Ми всі прагнемо миру!

Автор: Адміністратор| Дата: 17:01:56 10.10.2018