випадкове фото

перейти до альбому

Пам’ятний захід «ДОКИ ПАМ’ЯТАЄМО – ЖИВЕМО»

Багато доблесних, героїчних подій пам’ятає канівська земля. Саме таким є подвиг гвардійців десантників 3-ї та 5-ї бригади 24 вересня 1943 року Дніпровської повітряно-десантної операції в Канівському районі.

5 жовтня команда ДНЗ «Канівське ВПУ» прийняла участь у пам’ятному заході «Доки пам’ятаємо – живемо» з нагоди 75-ї річниці Дніпровської повітряно-десантної операції. Наша команда учнів, разом зі своїми наставниками-викладачами, в напруженій боротьбі виборола загальне І місце та отримала перехідний кубок і право представляти наше місто на аналогічних змаганнях в м. Житомир.

Кращими наші юнаки та дівчата стали у конкурсах «Військово-патріотична пісня» (І місце), «Рятівник» (І місце) та «Краща солдатська каша» (ІІІ місце). Також індивідуальні відзнаки отримали Стороженко Євген (учень гр.3з) за конкурс «Рятівник» та Коваленко Дарія (учениця групи 1к) за високі результати у змаганнях  «Фізпідготовка десантника»

Ми вітаємо наших переможців та пишаємося ними і бажаємо їм успіхів у подальшій боротьбі!

Окремо хочемо висловити велику вдячність організаторам даного пам’ятного заходу і особливо голові Канівської ГО «Союз ВДВ» Костянтину Анісімову за підтримку учнівської молоді у прагненнях до військово-спортивних досягнень.

Автор: Адміністратор| Дата: 13:38:17 09.10.2018