випадкове фото

перейти до альбому

«Дніпрові хвилі»

11 травня 2018 року в місті Каневі проходив ювілейний Х Всеукраїнський фестиваль людей із обмеженими можливостями «Дніпрові хвилі». На запрошення міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді учні-волонтери ДНЗ «Канівське ВПУ» прийняти участь у проведенні фестивалю, на який з’їхалися люди з інвалідністю з усіх регіонів нашої країни.

Під час фестивалю наші волонтери приймали саму активну участь в забезпеченні реєстрації  його учасників, в наданні їм індивідуальної  консультативної допомоги.

А головне, наші волонтери, ознайомившись з творчими роботами та номерами художньої самодіяльності  учасників фестивалю, мали можливість задуматись про життєві цінності, зрозуміти, що ніколи, ні при яких  складних життєвих обставинах не потрібно падати духом. Повірити в себе, розкрити в собі прихований талант до творчості ніколи не пізно!

Канівський міський центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та ГО «КООІ «Відродження» оголосили Подяку адміністрації ДНЗ «Канівське ВПУ» та волонтерам  за розуміння та допомогу  таким особливим людям, які живуть  поруч з нами.  

Автор: Адміністратор| Дата: 21:36:19 15.05.2018