випадкове фото

перейти до альбому

День цивільного захисту

10-11 травня 2018 року на базі ДНЗ «Канівське ВПУ» та Степанецького відділення пройшов День цивільного захисту.

Учні та працівники училища взяли участь у об’єктових тренуваннях з евакуації в умовах надзвичайної ситуації, проведених спільно з співробітниками Канівського районного відділу управління ДСНС в Черкаській області. Був поданий звуковий сигнал тривоги «УВАГА ВСІМ! ПОЖЕЖА!» та кодовий сигнал на евакуацію. Після чого, всі присутні приступили до виконання плану дій у надзвичайній ситуації: організована евакуація учасників навчально-виховного процесу, локалізація умовної точки загоряння (у приміщенні їдальні), спільні дії з представниками рятувальної служби. Всі дії пройшли швидко, злагоджено та у чіткій відповідності Плану.

Заступник начальника Канівського РВУ ДСНС Максим Пилипась провів для присутніх лекцію та практичне заняття, метою яких було ознайомлення з основними видами надзвичайних ситуацій, причинами їх виникнення та способами усунення. З цікавістю учні і працівники оглянули комплектацію пожежної машини, спробували скористатися спец приладами та вогнегасником.

Друга частина заходів була присвячена наданню першої долікарської допомоги. Учні ДНЗ «Канівське ВПУ» та Степанецького відділення відпрацьовували практичні навички згідно ситуаційного квесту: визначення виду травми та першочергових дій при травмуванні, накладення пов’язок при різних пораненнях, транспортування потерпілих тощо.

За підсумками заходів, очевидно, що учнівсько-педагогічний колектив отримав ґрунтовні знання та уміння та готовий до дій у надзвичайних ситуаціях.

Автор: Адміністратор| Дата: 20:35:16 11.05.2018