випадкове фото

перейти до альбому

Чергова перемога!

04 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Ось уже кілька років професія електрозварника залишається однією з найзатребуваніших на ринку праці як в Україні, так і за її межами. Отже, випускники ПТНЗ за цією професією повинні мати дійсно високий рівень професіоналізму.

В конкурсі взяли участь і представники ДНЗ «Канівське ВПУ». Честь училища захищав учень гр. 3з Коваленко Іван, під керівництвом майстра в/н Коломійця В. М. та викладача спецдисциплін Підгайного М. Я.

Наш учень, у змаганні з представниками професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області, виборов заслужене І місце, підтвердивши високий рівень знань і умінь, отриманих в процесі навчання.

Диплом переможця Івану вручив начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Вітаємо нашого переможця і бажаємо подальших успіхів у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу, який пройде у Харківській області, де учень буде захищати честь професійної освіти Черкащини.

Автор: Адміністратор| Дата: 18:07:40 05.04.2018