випадкове фото

перейти до альбому

Виставка Толстопятова Володимира

25 січня 2018 року учні нашого училища, що навчаються за професією "Виробник художніх виробів з кераміки. Декоратор вітрин", разом із викладачем Мельником Русланом Ярославовичем, побували на виставціскульптора і талановитого митця Толстопятова Володимира, що відбулася в Канівському музеї народно-декоративного мистецтва. 

         Під час виставки учні поринули у дивовижний світ скульптури в роботах майстра, побачили вироби в такому матеріалі як дерево, пластилін, лід, дізналися про творчий шлях особистості, поспілкувалися з митцем, що, в свою чергу, ще більше надихнуло учнів на навчання задля реалізації своїх мрій в майбутньому.

         "Відвідавши виставку скульптора, я отримала масу вражень. Виставка була дуже захоплююча. Володимир Толстопятов талановита людина, відкрита і просто чудова. Я вдячна майстру за запрошення на виставку, бо після неї мені знову хочеться щось творити і прагнути до чогось нового. Я недаремно провела цей час і дізналась багато нового", - ділиться своїми враження учениця 3-го курсу Мейта Алла.

Автор: Адміністратор| Дата: 12:59:23 29.01.2018