випадкове фото

перейти до альбому

Три роки тому ви прийшли до нас ще зовсім юними хлопчиками... Ви навчалися, працювали, відпочивали, розважалися і займалися спортом - жили повноцінним учнівських життям! І ось, ви вже зовсім дорослі юнаки, які із впевненістю дивляться у майбутнє!

Крокуйте сміливо, наші хороші! Доросле життя чекає на вас!

#випуск2021 #степанецьке_відділенні_квпу

Автор: Адміністратор| Дата: 09:33:13 02.07.2021 Детальнiше

Сьогодні пройшла державна кваліфікаційна атестація у учнів ІІІ курсу Степанецького відділення нашого училища, які навчалися за професією "Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування".

Кваліфікаційна комісія дійшла висновку, що всі хлопці показали гідний рівень набутих знать, вмінь та навичок, а отже стіни закладу залишають дійсно кваліфіковані робітники, готові до дорослого трудового життя.

Ми завжди пишаємося здобутками своїх учнів!

Автор: Адміністратор| Дата: 09:32:11 02.07.2021 Детальнiше

Сьогодні підвищення рівня професійної освіти є вкрай важливим аспектом у підготовці кваліфікованих робітничих кадрів. Адже освітній процес у закладах професійної освіти має бути орієнтований на реальні потреби ринку праці та потенційних роботодавців. Задля цього заклади професійної (професійно-технічної) освіти активно налагоджують співпрацю з підприємствами, які є ключовими носіями передових технологій.

Не виключенням є і наш заклад освіти. Так, після низки консультативних зустрічей та вироблення дорожньої карти співпраці, було підписано Договір про співпрацю між ПрАТ «МХП» та ДНЗ «Канівське ВПУ».

– Переконана, що наша співпраця буде взаємовигідною для обох сторін. Для птахофабрики, тому що ми зацікавлені залучати на підприємство молодих перспективних спеціалістів, які прагнуть вчитися й ставати професіоналами. Й, звичайно, для училища, адже в особі підприємства ви отримаєте надійного відповідального роботодавця, який не лише надає молодим фахівцям всі можливості для розвитку, а й гарантує гідні умови роботи та інше сприяння. – констатувала директор МХП Ольга Форостяна.

Ми віримо, що цей крок незабаром перетвориться на тверду ходу пліч-о-пліч із надійним партнером.

Автор: Адміністратор| Дата: 09:31:06 02.07.2021 Детальнiше

16-18 червня 2021 року в м. Черкаси проходить щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021», яка присвячена святкуванню Дня фермера та завершенню посівної кампанії 2021.

Щороку виставка збирає представників понад 200 брендів і організована в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні.

Цьогоріч, ми вирішили заохотити найактивніших та найуспішніших майстрів в/н та учнів Степанецького відділення, які навчаються за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» і протягом усієї посівної кампанії працювали на навчальних полях училища, організувавши поїздку на цей яскравий захід.

Чи варто говорити, яке враження склали на хлопців представлені технічні новинки та сама програма святкування? Хай за нас говорять фото!

Автор: Адміністратор| Дата: 15:02:27 17.06.2021 Детальнiше

11 червня 2021 року, з робочим візитом ДНЗ "Канівське ВПУ" відвідали заступник голови Черкаської обласної ради Сергій Лісовий та секретар Канівської міської ради Оксана П'яткова.

В ході зустрічі гості познайомилися з колективом училища, його матеріально-технічною базою, перспективами розвитку та проблемами закладу.

Пан Сергій був приємно вражений та гідно оцінив роботу колективу училища, підкресливши його творчий та креативний підхід до роботи.

Сподіваємося на нові зустрічі та плідну співпрацю.

Автор: Адміністратор| Дата: 08:10:39 14.06.2021 Детальнiше
Всi новини