випадкове фото

перейти до альбому

Представники училища відвідали ХІІІ міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» й виставку освіти за кордоном «Word Edu», що проходять з 20 по 22 жовтня 2021 року у столичному Палаці Спорту.

Було дуже цікаво переглянути презентації як навчальних закладів України так і закладів освіти інших країн, а також освітніх агенцій і міжнародних представництв. Також на виставках були представлені експозиції виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень, що викликало неабиякий інтерес у присутніх.

Відвідування таких заходів дозволяє відслідковувати сучасні тенденції у сфері освітніх послуг та постійно обмінюватися досвідом з колегами з інших закладів освіти.

Автор: Адміністратор| Дата: 13:31:28 24.10.2021 Детальнiше

Важливу роль в опануванні майбутньої професії відіграє виробнича практика на підприємстві, саме тому, учні IV курсу, які навчаються за професією «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ. Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів» відвідали днями ТОВ «НВП «СВЛ» в м. Києві. Підприємство займається виготовленням сучасних світлодіодних освітлювальних приладів і потребує кваліфікованих робітничих кадрів.

В ході екскурсії, заступник директора з виробництва Павло Погребняк, ознайомив хлопців із особливостями роботи підприємства, яке являє собою замкнутий цикл, що включає проєктування, розробку, виготовлення та обслуговування світлодіодного освітлювального обладнання.

Приємне враження склало на учнів використання у виробництві сучасного автоматичного та напівавтоматичного обладнання, розробка та виготовлення якого була втілена за індивідуальним замовленням підприємства.

Після професійного тестування та виконання перевірних робіт на знання, вміння та навички, необхідні для подальшої роботи за фахом, 6 учнів було запрошено для проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.

Автор: Адміністратор| Дата: 11:47:41 22.10.2021 Детальнiше

Ми знову з гарними новинами!

Сьогодні наші учні, в складі команди Черкаської області, вибороли ІІ місце у фіналі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти (ПТНЗ) України "Козацька наснага"!

Вітаємо наших козаків!

Пишаємося вами, хлопці!!! 💪💪💪

Автор: Адміністратор| Дата: 08:06:54 08.10.2021 Детальнiше

Шановні колеги! За покликом серця ми з вами обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Вчити дітей - це не просто наша робота, це стиль життя. Адже ми дбаємо про учнів, як про рідних дочок і синів. Бажаємо вам, дорогі колеги, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!

Автор: Адміністратор| Дата: 11:19:22 05.10.2021 Детальнiше

Трагедія, яку ми не в праві забути!

До 80их роковин трагічних подій Бабиного Яру, в Степанецькому відділенні училища було облаштовано тематичну виставку для учнів, яка стала інформативним доповненням до загальнонаціонального уроку пам'яті.

Автор: Адміністратор| Дата: 11:16:55 05.10.2021 Детальнiше
Всi новини