Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КАНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»

Був створений у лютому 1976 році , як технічне училище № 3. З квітня 1978 року його було перейменовано в середнє міське професійно-технічне училище № 23. В 1991 році - встановлено статус Канівського державного вищого професійного училища № 23. З 2004 року перейменовано в Канівське вище професійне училище радіоелектроніки та машинобудування, а у 2009 році з об’єднанням із Степанецьким професійним аграрним ліцеєм нова назва - державний навчальний заклад «Канівське вище професійне училище»

Училище тісно співпрацює з міським Центром зайнятості населення. Громадяни, що стоять на обліку в службі зайнятості можуть набути нову професію на курсах перепідготовки за професіями: «Перукар», «Кухар», «Оператор комп’ютерного набору», «Водій навантажувача», «Охоронник», «Електрозварник ручного зварювання».

В 2010 році підписано договори про співпрацю з Київським політехнічним інститутом, Черкаським державним технологічним університетом та Харківським авіаційним інститутом про подальше навчання учнів, які отримали кваліфікацію «молодший спеціаліст» на III ступені за напрямком «Радіотехніка» спеціальності: «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв» та «Інженерна механіка» спеціальності: «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях». З 01.12.2010 р. навчальний заклад здійснює навчання з питань ОП посадових осіб, (Реєстраційний номер № 80.1-24-16-005.10)

Питання популяризації та підвищення престижу училища постійно висвітлюються в місцевій та обласній пресі. Зокрема в ілюстрованому Канівському тижневику "Дніпрова зірка", обласній соціально-економічній газеті "Нова доба"., обласній профспілковій газеті "Голос профспілки".

Колектив училища живе своїм клопітким життям (поточні та капітальні ремонти, облаштування спортивного майданчика, обладнання нових майстерень, лабораторій) і продовжує примножувати свої творчі надбання. На цих досягненнях колектив училища не зупиняється. В планах на майбутнє: ліцензування нових, потрібних регіону професій, спеціальностей, відкриття навчально-практичногно центру за напрямком: "Народні промисли", навчального готелю, збільшення обсягів виробничої діяльності через співпрацю з підприємствами району, введення модульної системи навчання, тестової системи оцінювання знань.

 

 


 

 

Автор: Адміністратор| Дата: 20:20:34 24.04.2017