випадкове фото

перейти до альбому

Досягнення участі учнів ДНЗ

 

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ УЧНІВ ДНЗ «КАНІВСЬКЕ ВПУ» В КОНКУРСАХ, ОЛІМПІАДАХ, СПАРТАКІАДАХ У  2016-2017р.р.

 

№ з/п

Дата проведення

Всеукраїнські

конкурси, олімпіади

серед учнів ПТНЗ

 

Обласні тематичні, непрофільні конкурси, олімпіади серед учнів

Зайняте призове місце

1.                   

Березень 2016р.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»

 

І місце, Ляшенко Валерій; майстер в/н – Нехорошев А.В. ( ІІІ етап – 9 місце)

 

2.                   

Листопад 2016р.

VII Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс  молодіжних інноваційних проектів   «Майбутнє України»

 

ІІ місце, Усик Руслан; викладач – Нехорошев А.В.

3.                   

Квітень 2016р.

 

Обласний конкурс «Кращий проект бюджету родини»

Кращий матеріал, Мігальов Максим; викладач – Маринчук С.В.

4.                   

Березень 2016 (волейбол)

 

Лютий 2016 (баскетбол)

Квітень 2016 (футбол)

 

ХІІ Юнацькі спортивні ігри  серед учнів ПТНЗ області

ІІ місце  - збірна команда юнаків (волейбол)

І місце  - збірна команда дівчат (волейбол)

ІІ місце  - збірна команда юнаків (баскетбол)

І місце  - збірна команда юнаків (футбол)

5.                   

Листопад 2016 р. (теніс)

 

ХІІІ Юнацькі спортивні ігри  серед учнів ПТНЗ області

І місце  - збірна команда юнаків (настільний теніс)

І місце  - збірна команда дівчат (настільний теніс)

6.                   

Грудень 2016р.

Обласний етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

ІІ місце – Власенко Валерій; викладач – Ревуцька Т.М.

7.                   

Листопад – грудень 2016р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з загальноосвітніх навчальних предметів у 2016-2017н.р.

 

Якісні результати:

Власенко Валерій (українська мова та література; викладач – Ревуцька Т.М.)

Пашков Микола (іноземна мова; викладач – Волощенко І.П.)

Топурія Юлія (економіка; викладач – Маринчук С.В.)

Муха Святослав (географія, правознавство; викладач – Волощенко О.В.)

Софін Максим (інформатика, інформаційні технології; викладач – Котенко М.М.)

Шевченко Дмитро (астрономія; викладач – Маринчук С.В.)

 

Автор: Адміністратор| Дата: 08:38:42 04.03.2012