випадкове фото

перейти до альбому

Бармен

Сучасний бармен повинен знати: рецептури, технологію виготовлення, правила оформлення і    відпуску  асортименту  коктейлів, змішаних напоїв, закусок і кондитерських виробів;  основи  безпечного харчування; правила етикету і техніку обслуговування споживачів за барною стійкою та в залі; форми розрахунку із споживачами, в тому числі за кредитними картками; порядок оформлення рахунків ; правила експлуатації відповідних видів технологічного обладнання, РРО, виробничого інвентарю, інструменту, ваговимірювальних приладів, посуду, їх призначення та використання в технологічному процесі; правила експлуатації відео та аудіотехніки; іноземну мову міжнародного спілкування в межах розмовного мінімуму; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

Повинен уміти: обслуговувати споживачів, пропонувати, показувати, реалізовувати готові до споживання безалкогольні, слабоалкогольні напої ,кондитерські вироби, закуски, страви. Готувати обмежений асортимент алкогольних та безалкогольних напоїв, змішаних напоїв, холодних і горячих страв, закусок. Складати заявки та отримувати напої, кулінарну продукцію та покупні товари. Відбракувати неякісні товари за органолептичними показниками. Оформляти вітрини та барну стійку, утримувати їх у належному стані. Експлуатувати та обслуговувати аудіо та відео апаратуру. Контролювати додержання споживачами культури поведінки. Вести необхідний облік, складати та здавати товарні звіти. 

 

Сфера професійного використання випускника:

Загальні роботи з обслуговування споживачів у підприємствах ресторанного господарства:

Бари: коктейль-бари, гриль-бари, снек- бари, вітамінні-бари, диско-бари, експрес-бари;

Кафе:кафе-кавярня, кафе-бар, кафе-пекарня, чайний салон, кафе-молочне, кафе-варенична, кафе-пельменна;

Спеціалізовані закусочні: галушечка, кулішна, дерунна, сосисочна, млинцева, пиріжкова, чебуречна, піцерія;

Ресторани: рибацький, мисливський, дієтичний, шашликова, гриль, молочно-вегетаріанський, сімейний, національна концепція закладу, кейтерінг, тематичні ресторани;

Обслуговування колективних заходів: конференції, спортивний менеджмент;

Розважальні заходи: круїзні лайнери та казино;

Інфраструктура розваг та відпочинку: готелі, туристичні комплекси, курорти, оздоровчі комплекси;

Автор: Адміністратор| Дата: 07:12:16 19.09.2014