випадкове фото

перейти до альбому

Оператор верстатів з ЧПК

Сучасне машинобудування неможливе без верстатів з числовим програмним керуванням. На підприємствах працюють токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні верстати з програмним керуванням, для обслуговування яких необхідні висококваліфіковані робітники.
І наше училище готовить таких робітників. Оператор верстатів з ЧПК забезпечує процес оброблення металевих деталей на верстатах з програмним керуванням. Він веде процес оброблення деталей з пульта керування верстата; установлює і знімає деталі після оброблення; стежить за роботою систем верстатів, може обслуговувати  групу верстатів з ЧПК; контролює технологічний процес оброблення поверхонь деталей, перевіряє якість оброблення деталей контрольно-вимірювальним інструментом; налагоджує окремі вузли і механізми верстатів; контролює вихід інструменту в початкову точку та корегує його; установлює інструмент в інструментальні блоки; усуває дрібні неполадки в роботі інструменту та пристроїв.

Після закінчення училища, учні отримують диплом 3 розряду за професією  «Оператор верстатів з ЧПК», а кращі учні продовжують у нас навчання і отримують диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»


Автор: Адміністратор| Дата: 17:08:31 19.02.2013