випадкове фото

перейти до альбому

Верстатник широкого профілю

Робітники, що працюють на металообробних верстатах, завжди здавалися магами та чародіями, тому що перетворювали шматок заліза не тільки на необхідні деталі, а створювали також прекрасні та корисні речі.
Тому їхня робота завжди високо цінувалася та була потрібна у всі часи.
Сучасний верстатник  може працювати на токарних, фрезерних, свердлильних, шліфувальних та інших верстатах. Спеціалісти цієї професії користуються попитом не тільки у нашому місті, а і по багатьох підприємствах області та України, а також за кордоном: у Росії, Польщі, Німеччині.
Ми навчаємо учнів працювати на різних типах верстатів, обробляти різноманітні  види металів, користуватися широким спектром сучасних ріжучих інструментів та пристосувань. Верстатники вивчають будову металорізальних верстатів, креслення, матеріалознавство, спецтехнологію виготовлення деталей.
Під час виробничої практики учні  - верстатники працюють на багатьох підприємствах Канева, а також Черкас та Києва.
Найкращі наші учні беруть участь у обласних  та всеукраїнських конкурсах фахової майстерності, де займають призові місця. 
Після закінчення училища  учні отримують диплом 3 розряду за професією «Верстатник широкого профілю», а кращі учні продовжують у нас навчання і отримують диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»

Автор: Адміністратор| Дата: 15:41:07 19.02.2013