випадкове фото

перейти до альбому

Методичні комісії

Методичні комісії закладу у 2021-2022 н.р.

 

  1. Інфраструктурного напрямку та загальних для всіх галузей економіки  

 

Голова методкомісії  - майстер виробничого навчання  Ірина Бузницька

 

 Персональний склад методичної комісії:

№ з/п

ПІП

Посада

1

Бузницька Ірина Йосипівна

Майстер в/н,

 голова методкомісії

2

Волощенко Олена Володимирівна

Викладач спецпредметів

3

Волощенко Ігор Петрович

Викладач спецпредметів

4

Генсерук Марія Анатоліївна (сумісник)

Викладач спецпредметів

5

Григоренко Галина Ігорівна

Викладач спецпредметів

6

Коваленко Юлія Сергіївна

Викладач спецпредметів

7

Ляшецький Валентин Володимирович

Викладач спецпредметів

8

Котенко Марина Миколаївна

Майстер в/н

9

Мельник Руслан Ярославович

Майстер в/н

10

Москаленко Оксана Василівна

Майстер в/н

11

Федорова Олена Леонідівна

Майстер в/н

12

Качкалда Оксана Сергіївна (сумісник)

Майстер в/н

 

  1. З професій електротехнічного виробництва та електронної техніки

 

Голова методкомісії - майстер виробничого навчання Марина Котенко

 

Персональний склад методичної комісії:

№ з/п

ПІП

Посада

1

Котенко Марина Миколаївна

Майстер в/н, 

голова методкомісії

2

Генсерук Марія Анатоліївна (сумісник)

Викладач спецпредметів

3

Григоренко Віктор Григорович

Майстер в/н

4

Заболотний Валерій Миколайович

Майстер в/н

5

Ляшецький Валентин Володимирович

Викладач спецпредметів

6

Нехорошев Андрій Володимирович

Майстер в/н

7

Ярош Володимир Миколайович

Майстер в/н

8

Грущанський Сергій Анатолійович

Майстер в/н

9

Пікула Іван Іванович

Викладач спецпредметів

10

Куценко Олександр Васильович

Майстер в/н

 

 

  1. Сільськогосподарського та транспортного напрямку

 

 Голова методкомісії - викладач Олена Цибулько

 

Персональний склад методичної комісії:

№ з/п

ПІП

Посада

1

Цибулько Олена Леонідівна

Викладач,  голова методкомісії

2

Волощенко Олена Володимирівна

Викладач спецпредметів

3

Дуднік Леонтій Іванович

Викладач спецпредметів

4

Ткаченко Олександр Анатолійович

Викладач спецпредметів

5

Козуб Віталія Василівна

Викладач спецпредметів

6

Гадар Микола Іванович

Майстер в/н

7

Мозговий Олександр Васильович

Майстер в/н

8

Бровко Сергій Васильович

Майстер в/н

 

  1. Загальноосвітніх предметів, фізичної культури, захисту України, бібліотекара

 

 Голова методкомісії - викладач Наталія Гузь

 

Персональний склад методичної комісії:

№ з/п

ПІП

Посада

1

Гузь Наталія Володимирівна

Викладач зарубіжної літератури,

голова методкомісії

2

Акулініна Ніна Миколаївна

Викладач української мови та літератури

3

Бровко Сергій Васильович

Викладач історії

4

Волощенко Ігор Петрович

Викладач іноземної мови

5

Волощенко Олена Володимирівна

Викладач громадянської освіти

6

Григоренко Галина Ігорівна

Викладач фізики, інформатики

7

Драгун Володимир Петрович (сумісник)

Викладач географії

8

Луцик Наталія Григорівна

Викладач фізкультури

9

Ляшецький Валентин Володимирович

Викладач фізики

10

Маринчук Світлана Володимирівна (сумісник)

Викладач математики

11

Мельник Руслан Ярославович

Викладач технологій

12

Рудяченко Катерина Петрівна

Викладач математики

13

Радченко Вікторія Миколаївна

Бібліотекар

14

Стоколос Володимир Володимирович (сумісник)

Викладач фізкультури

15

Твереза Світлана Іванівна

Викладач зарубіжної літератури

16

Фрунт Катерина Володимирівна

Викладач української мови та літератури

17

Цибулько Олена Леонідівна

Викладач фізики, математики

18

Чупилка Анатолій Васильович

Викладач хімії, біології

19

Щербина Тетяна Володимирівна

Викладач історії

Автор: Адміністратор| Дата: 03:47:07 15.06.2012